Suzana Tahiri “Shqiponja” është femra që ka bërë tattoo Hashim Thaçin

Studio e tatuazhave ”Enotatto”, ka postuar në rrjetin e tyre në Instagram një krah të një femre, e cila ka bërë tatuazhë fytyrën e Presidentit, Hashim Thaçi.Indeksonline ka arritur të kontaktoj me femrën që e ka bërë tatuazh presidentin e Kosovës.Ajo është Suzana Tahiri. Arsyeja se pse e ka bërë këtë, ka qenë për surprizë për ditën e pavarësisë dhe për presidentin, Hashim Thaçi JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKOJENI:

Na pëlqeni në facebook


ARTIKUJ TE NGJASHEM

Nuk i ndal as koronavirusi: Disa persona vjedhin rrethojat e autostradës ‘Ibrahim Rugova’

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se persona të pa njohur gjatë ditës së djeshme kanë vjedhur rrethojat e autostradës ‘Ibrahim Rugova’, shkruan Gazeta Metro. Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se dje rreth orës 10:15, në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, konkretisht në fshatin Gelancë të Suharekës, disa persona kanë […]

A mund të infektohemi në supermarkete ose te berberi?

Prof. Hendrik Streeck, është shprehur se Covid-19 nuk përhapet aq lehtë sa njerëzit mendojnë, shkruan The Telegraph. Sipas tij, deri më tani nuk ka asnjë të dhënë që provon përhapjen e tij kur njerëzit janë duke bërë pazar apo kur shkojnë në parukeri. Studimet në lidhje me këtë, ai i ka kryer në rajonin më […]

VIDEO / Brenda shtëpisë së saj lukzose, Edona Llalloshi vjen tejet atraktive

Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi është një emër i njohur në skenën muzikore.Ajo është e veçantë dhe e dalluar në shumë aspekte, sidomos në paraqitjet fizike, shkruan “Kosovarja”.Duke qenë tejet aktive për ndjekësit e saj, Edona shpesh është pjesë e mediave rozë për postimet që bën.Këtë herë ajo ka shkrepur një imazh të veçantë me […]