Shyhrete Behluli si çikë e re, edhe të bijave ju bën konkurrencë

Këngëtarja e njohur dhe shumë e suksesshme, Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë një prej artisteve më të kërkuara dhe më dashura në tregun e muzikës.Ajo krahas projekteve muzikore, është prezente edhe me koncertet dhe emisione të ndryshme, shkruan Indeksonline.Së fundi Shyhretja ishte e pranishme në emisionin “Soire” në Shqipëri nga ku edhe ka publikuar video ja dhe video shikojeni:

Na pëlqeni në facebook


ARTIKUJ TE NGJASHEM

Biznesmeni kosovar i bën dhuratë Ranger Rover vajzës për ditëlindjen e 18-të

Erëza Jusaj vajza e biznesmenit kosovar Shkelzen Jusaj ditë me parë e ka festuar ditëlindjen e 18-të.Babai i saj i cili është një afaristë i njohur për ditëlindje i ka blerë një super makinë, shkruan AlbanienshowMakina të cilën ia ka blerë Shkelzen Jusaj të bijës është Ranger Rover modeli më i fundit.Vlen të cekët që […]

Shikoni çka i ndodh në një mbrëmje nate Gjyste Vulajt në Zurich

Në një mbrëmje muzikore në Zvicer Goditet në fytyrë Gjyste Vulaj ja kush e goditi….Këngëtarja e njohur e pop-folk Gjyste Vulaj është nënë e dy fëmijëve. Ajo ka një vajzë dhe një djalë. Gjyste Vulaj njihet në mediat shqiptare dhe komentohet gjithmonë për bukurin dhe format e saj. Por Një ngjarje shokuese i ka ndodhur […]

Me këtë gjest Loredana habitë të gjithë, pranon lidhjen me rep-artistin e ri

Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare, Loredana Zefi, kohëve të fundit është përfolur se është në lidhje me rep-artistin gjerman, Zuna. Krejt kjo për shkak se dyshja ishin filmuar duke u përkdhelur në një udhëtim me aeroplan. Rreth videos në fjalë nuk kanë reaguar asnjëri nga artistët, por ajo çka nuk i ka ikur dot fansave […]