Radoniqi, liqeni pasqyre

Radoniqi, liqeni pasqyre shikone qfar vendi i bukur bone tagg dikon qe duhet me pa ket video te bukur

E Turpshme:Belinda Tenton Të Puthi Valbonën, Ermali Ndërhyn T’ia Heq Nga Duart(VIDEO)

Belinda tenton të puthi Valbonën, Ermali ndërhyn t’ia heq nga duart…Belinda kishte përgatitur një pyetje shumë pikante për Valbona Selimllarin e cila është e ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”.“A ke puthur ndonjëherë ndonjë femër?”, e pyeti Belinda Valbonën e cila u vendos në siklet dhe tha se nuk e priste këtë pyetje…Shtypee […]

Përse them se gratë duhen rra.hur? Qfar mendoni ju? Duhet apo sduhet.

Në morinë e artikujve të pafundëm në median online nuk mund t’ju kenë shpëtuar artikuj si: “Gratë duhen rrahur ndonjëherë” apo “Një burrë i mirë mban edhe gruan edhe dashnoren” të shkrimtares së re Gerina Mullaj.Artikujt e saj përfshinë mediat sociale dhe zgjuan nga gjumi lexuesit të cilët reaguan fuqishëm pothuajse në çdo shkrim të […]

Moderatorja shqiptare rrëzohet në skenë dhe bën namin, i da lin të gjitha (VIDEO)

Për ata që mendojnë se puna në televizion është e lehtë, ata janë krejtësisht të gabuar, njerëzit që punojnë para kamerave janë në gjendje të kalojnë kohë të vështira dhe situata të papritura në çdo kohë. Kur ndodhin gjëra të paplanifikuara para kamerave, imazhet priren të viralizohen me shpejtësi të madhe duke e transformuar atë […]

Kaloi të gjitha testet në FSK, nuk u pranua për shkak të mbulesës

Kosovare Ramadani, ëndërron të jetë ushtare. 23 vjeçarja nga Shtimja është e mbuluar me shami myslimane dhe beson se mbulesa ishte arsyeja pse asaj iu shkëput ëndrra në gjysmë. Në shkurt të 2019-ës Kosovarja aplikoi për tu bërë pjesë e FSK-së ajo kaloi testin fizik dhe atë të inteligjencës, ndërsa në intervistën para panelit diskutimi […]