Dalin pamjet e para gjat aksidentit te kamionit nga kamerat e nje kafiterije.

Dalin pamjet e para gjat aksi.dentit te kamionit nga kamerat e nje kafiterije.Sot ka ndodhur nje aksident i tmerrshem pasi kamioni i kompanis se pastrimit ka goditur rreth 9 vetura.Nje kafiteri permes RTKs ka publikuar pamjet e para live te aksidentit ku kamioni u ndesh me 9 vetura pasi doli edhe ne korsin e kundert. […]

Shokuese: Një femër kërkon punë në Kosovë,ja cfar kushte duhet të…

Shokuse: Kur nje femer kerkon pune ne Kosove,ja se cfar kushte duhet te plotesoje;Eshte publikuar nje bised mes nje femres ku kerkon pun.Në vendet tona papunsija mbizotron si gjith dhe per këtë shkas ndodhin kësi lloj ngjaresh…Por ajo qfar shihet do tju shokoj te gjithve: Per cfar behet fjal per me shume klijkoni rejk,llamin dhe […]

Breshër dhe gurë bien nga qielli në Itali (VIDEO)

Reshje të mëdha breshëri dhe gurësh kanë përfshirë Italine, një gjë kjo shumë e rrallë. Si pasojë e këtij moti qyteti u përballë edhe me vërshrime, ndërsa copëzat e gurëve shkaktuan dëmne në xhamat e dhjetëra veturave. Siç shkruajnë mediet rumune, madhësia e breshërit ishte e një madhësie të vezxës shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Tradita e tmerrshme, shikoni çfarë i bën dhëndri nuses (VIDEO)

një video e publikuar në Facebook, tregon traditën e tmerrshme në një fshat diku të Turqisë. Ditën e dasmës, kur nusja arriti në oborrin e shtëpisë së dhëndrit, në prani të të gjithë të ftuarve, dhëndri godet me shuplakë nusen. Pasi nusja ulet dhe dhëndri ia heq vellon, ai i bie shuplakë asaj për të […]