Mozzik surprizohet nga vajza dhe Loredana live në NIN (VIDEO)

Gjatë një interviste pa rezerva të Mozzikut në emisionin Nd’rrimi I Natës në Klan Kosova, ka ndodhur një surprizë.

Artisti mori një befasi live nga vajza e tij Hana dhe Loredana.

Në videon e përgatitur enkas për të, Hana I thotë Mozzikut “të dua babi”, duke e emocionuar shumë atë.

Ndër të tjerash, Mozziku gjatë intervistës së tij tha se nuk do të ribashkohet me Loredanën, ish-gruan e tij me të cilën u nda vitin e kaluar

Na pëlqeni në facebook


ARTIKUJ TE NGJASHEM

Këto janë rregullat në kafene nga dita e hënë

Petrit Kllokoqi nga Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, ka dhënë detaje për masat e reja që do të zbatohen në kafenetë që do të rihapen nga e hëna. Masat duhet të respektohen nga pronarët e gjithë kafeneve, ku kërkohet që tavolinat të kenë dictancë 1.5 metra nga tjetra, stafi të jetë i paisur me maska, […]

Kur do të hapet kufiri Kosovë-Shqipëri?! – Përgjigjet Arben Vitia!

Ministri në detyrë, Arben Vitia së bashku me u.d së ministrit në detyrë të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike Xhelal Sveçla, kanë mbajtur një konferencë për media në qendrën e administratës së QKUK-së. Ministri Vitia është përgjigjur lidhur me hapjen e kufijve tokësorë përkatësisht, hapjes së kufirit mes Kosovës dhe Shqipërisë, duke thënë se […]