Mozzik bëri sot tatuazhin më të veçantë nga të gjithë (FOTO)

Se Mozzik është një baba i përkushtuar, për këtë pjesë nuk kemi pasur dyshime.

Që prej ardhjes në jetë të Hanës, ai është treguar në vazhdimësi tejet i fokusuar tek vajza duke i kushtuar kohën e tij maksimale.

E duket se reperi ka vendosur që Hanën ta gravojë përjetësisht në trup.

Ai ka realizuar tatuazh me imazhin e saj të cilin e ka ndarë me fansat në rrjete sociale

Na pëlqeni në facebook


ARTIKUJ TE NGJASHEM

Dasmën e ka 6500 Euro, Meda flet për herë të parë për këtë gjë

U tha që një natë e ka 6 mijë e 500 euro. A është e vërtetë kjo gjë?. Prononcohet për herë të parë për këtë pjesë.Sipas kengetarit dasmat dallojne neper vende te Kosoves, varesisht nga dasma shkon edhe qmimi, $htyp me poshte relamen per intervisten qe meda flet per cmimet qe merr neper dasma por […]

U plagos u bo musliman agjëron n’ramazan reperi kosovar diss noizyt?

Para disa vjetësh reperi i njohur Noizy u pla gos n’Prishine nga BABASTARS.Siq dihet e gjithe ngjarja ndodhi mes Noizyt Va rrosit,Cozmanit Skivit grupi BABASTARS ku mbeten te pla gosur Noizy dhe Va rrosi qe i perkasin grupit OTR.Sot reperi i njohur BUTA ka kushtuar disa fjal per Noizyn ja dhe video ekeni me poshte: […]

Nora Na Njofton Me Te Dashurin E Ri Ja Kush Është I Dashuri I Ri I Nora Istrefit

Këngëtaret tona ndër tjerash përfliten edhe për shumë lidhje dashurie. Media herë pas here diskuton për të dashurit e tyre, që shpesh bëhen pjesë e kronikes rozë.Ajo ka një karrierë të ndërtuar me shumë këngë të mira të cilat janë bërë dhe hite.Nora Istrefí pas ndarjes me Robertin, si duket e ka gjetur te dashurin […]