Jam dashuru ne vjehrren tem,e kom puthe ne buze qe disaher,nuk po muj me nejt pa te asnje minut…

Jam dashuru ne vjehrren tem,e kom puthe ne buze qe disaher,nuk po muj me nejt pa te asnje minut…-Pershendetje,Ju lutem anonim,dashta me nda diqka me juve , Veq shpresoj qe nuk keni mem ofendu, Se Perime jom shum keq ,Jam 28 vjeqare ,para 8 vite jom njoftu me burrin tasht , si qdo…(vazhdon historia me poshte…)

Fillim Kemi kalu mire shum , ka ardh shpesh nKosove (Pasi qe jetojke Jasht vendit ), e mboni shume shpejt per veti , se mendova qe Perime Po mdon deri Kur vendosem Edhe mu feju ,Edhe Pse shume shpejt u fejum, aty Edhe filloj me ndryshu krejt , i tregova Edhe familjes Se diqka nuk eshte ne rregull me ket djal , Po mthojshin qe ndryshon e esht i Ri mos u ngut , Jeni te fejum, dhe kshtu vendosa Mu Martu , mos Mu nda prej tij , Edhe Pse asni dit Se kom bo Pa kajt shkaku tij , nuk i lajmrojke ne Telefon, nuk kish interes qysh kish Ma heret , Veq bertitke,sa her qe e pyetjsha Pse nuk Po me lajmrohesh etj ,.nejse vendosem me i Martu Edhe Pse Edhe Ai Mdoket nuk kish deshir mu martu , pasi qe q qdo her me thojke a e shtyjm Edhe per naj vjet , Po problemi ishte Se e kishim vaden e ndame Edhe sipas adeteve nuk bajke me shty kshtu qe u Martum, nuk zgjati shume Edhe e dhash testin e gjuhes Edhe i rregullova letrat , pas 7 muajve shkova ne Angli, ai jetojke me familje pasi qe nuk ish i zoti me mbajt vetem , nejse pas nje kohe Mbeta shtatzen, na lindi nje vajz , kisha…(vazhdon historia me poshte…)

Na pëlqeni në facebook


ARTIKUJ TE NGJASHEM

Këto janë rregullat në kafene nga dita e hënë

Petrit Kllokoqi nga Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, ka dhënë detaje për masat e reja që do të zbatohen në kafenetë që do të rihapen nga e hëna. Masat duhet të respektohen nga pronarët e gjithë kafeneve, ku kërkohet që tavolinat të kenë dictancë 1.5 metra nga tjetra, stafi të jetë i paisur me maska, […]

Kur do të hapet kufiri Kosovë-Shqipëri?! – Përgjigjet Arben Vitia!

Ministri në detyrë, Arben Vitia së bashku me u.d së ministrit në detyrë të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike Xhelal Sveçla, kanë mbajtur një konferencë për media në qendrën e administratës së QKUK-së. Ministri Vitia është përgjigjur lidhur me hapjen e kufijve tokësorë përkatësisht, hapjes së kufirit mes Kosovës dhe Shqipërisë, duke thënë se […]