E pa imagjinueshme: Shqiptari që ndërtoj helikopterin me punë dore (VIDEO)

Qani Lutfiu nga Presheva ka arritur të ndërtoj vet një helikopter, shkruan RepublikaOnline
Qaniu tha se e tërë puna deri tek përfundimi i tij i kushtoj atij plot 10,000 euro.
Ai shpjegon se si arriti deri te ndërtimi i tij dhe problemet që i dolën atij gjatë ndërtimit të helikopterit. Per te pare videon e plote shtyp ne rek;lamen me poshte dhe video hapet automatikisht pas disa sekondave

VIDEO KETU

Na pëlqeni në facebook


ARTIKUJ TE NGJASHEM

A mund të infektohemi në supermarkete ose te berberi?

Prof. Hendrik Streeck, është shprehur se Covid-19 nuk përhapet aq lehtë sa njerëzit mendojnë, shkruan The Telegraph. Sipas tij, deri më tani nuk ka asnjë të dhënë që provon përhapjen e tij kur njerëzit janë duke bërë pazar apo kur shkojnë në parukeri. Studimet në lidhje me këtë, ai i ka kryer në rajonin më […]

VIDEO / Brenda shtëpisë së saj lukzose, Edona Llalloshi vjen tejet atraktive

Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi është një emër i njohur në skenën muzikore.Ajo është e veçantë dhe e dalluar në shumë aspekte, sidomos në paraqitjet fizike, shkruan “Kosovarja”.Duke qenë tejet aktive për ndjekësit e saj, Edona shpesh është pjesë e mediave rozë për postimet që bën.Këtë herë ajo ka shkrepur një imazh të veçantë me […]