Mënyra e pazakontë se si kjo grua arratiset nga vetura e policisë

Një grua është incizuar duke u arratisur nga vetura e një policie në Wiscosin të Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA). Pamjet janë kapur nga një shofer kamioni në një rrugë ndërshtetërore të vendit, njofton Daily Mail, transmeton lajmi.net. Tabloidi britanik ka raportuar se gruaja përgjatë aktit të arratisjes ka rënë me fytyrë dhe ka […]

Video që tregon se si policia rrahu brutalisht dy persona në Shtime

Arben Ademi dhe Diamant Hetemi po festonin rezultatin e zgjedhjeve të përgjithshme të 6 tetorit rreth orës 21:00 në qytetin e Shtimes. Mirëpo, nata festive ishte kthyer në një natë tmerri për Ademin dhe Hetemin. Gjithçka kishte nisur kur një patrullë policore i kishte ndaluar ata shkaku i vozitjes dhe i kishte udhëzuar të vazhdonin […]

Burri i bën namin gruas, ja si e zgjon prej gjumit

Një burrë irritues ka zgjedhur një mënyrë vërtet të mërzitshme për të zgjuar gruan e tij nga gjumi duke i futur një të verdhë veze në gojë teksa flinte me gojën hapur. Ndërsa Tatyana Sbitskaya, 30, ishte duke fjetur lumturisht në shtrat në 16 nëntor në shtëpinë e saj në Samara City, Rusi, përjetoi diçka […]

Traktorit i shkëputet rrota dhe godet veturën që po vinte përballë

Një rrotë shkëputet nga traktori dhe shkon në drejtim të një veture që po vinte përballë. Incidenti i tmerrshëm ndodhi në Belgorod, në Rusinë Jugore,të enjten e kaluar ndërsa traktori po ecte në rrugët e akullta me një shpejtësi të normale. Një veturë mund të shihet përgjatë një rruge përmes xhirimeve, që e ndjek traktorin […]

Noizy: Në kampe po vidhet me të madhe, rrobat po shiten online (Video)

Më herët sot pati raportim për vjedhje dhe biznes me ndihmat që janë dërguar në kampet ku po qëndrojnë të prekurit e tërmetit që goditi Shqipërinë, shkruan RepublikaOnline.net Lajmin e ka konfirmuar edhe reperi i njohur Noizy, i cili po qëndron afër të prekurve nga tërmeti në Durrës. “Po bëhet vjedhje e madhe, t’gjitha kampet […]