Volkswagen Golf GOLF VII 2.0 2015

2015 VW Golf 7R 2.0 TSI R XENON LIGHTS SUNROOF MEDIA CONNECTIVITY BLUETOOTH, ABS, Air bags, Aircon, service book, Electric Windows, Radio ___ contact me on

GOLF 6 GTI DSG, 2.0 me Super qmim 5200 EURO

Volkswagen GOLF 6 GTI DSG, 2.0 Lëkurë e Zezë, Sunroof Xham, Dritat Xenon, Kontrolli në distancë të Parkut të Parë dhe Rear, Aircon, Dritare Elektrike, Pasqyra elektrike, Tint, 18 rrota aliazh, CD Player, aux, Shumë e pastër. Dhe kjo vlen për R100 , 000 dhe ne japim edhe këste mujore gjithashtu. Dhe klienti i listës […]