Dasmën e ka 6500 Euro, Meda flet për herë të parë për këtë gjë

U tha që një natë e ka 6 mijë e 500 euro. A është e vërtetë kjo gjë?. Prononcohet për herë të parë për këtë pjesë.Sipas kengetarit dasmat dallojne neper vende te Kosoves, varesisht nga dasma shkon edhe qmimi, $htyp me poshte relamen per intervisten qe meda flet per cmimet qe merr neper dasma por […]

U plagos u bo musliman agjëron n’ramazan reperi kosovar diss noizyt?

Para disa vjetësh reperi i njohur Noizy u pla gos n’Prishine nga BABASTARS.Siq dihet e gjithe ngjarja ndodhi mes Noizyt Va rrosit,Cozmanit Skivit grupi BABASTARS ku mbeten te pla gosur Noizy dhe Va rrosi qe i perkasin grupit OTR.Sot reperi i njohur BUTA ka kushtuar disa fjal per Noizyn ja dhe video ekeni me poshte:

Nora Na Njofton Me Te Dashurin E Ri Ja Kush Është I Dashuri I Ri I Nora Istrefit

Këngëtaret tona ndër tjerash përfliten edhe për shumë lidhje dashurie. Media herë pas here diskuton për të dashurit e tyre, që shpesh bëhen pjesë e kronikes rozë.Ajo ka një karrierë të ndërtuar me shumë këngë të mira të cilat janë bërë dhe hite.Nora Istrefí pas ndarjes me Robertin, si duket e ka gjetur te dashurin […]

Lulja e Medes Tregon Se ‘Burri T’ban Zojë, Burri T’ban Tojë

Çifti janë prindër të bekuar të katër fëmijëve, të cilët e kanë mbushur shtëpinë harmoni e lumturi.E të jetosh në një ambient të tillë e rrethuar me tëra këto begati, sigurisht që ndikon edhe në shëndetin e trupit e mendjes.Lulja është dëshmia se si po lulëzon çdo ditë e më shumë me pamjen e saj, […]

Mihrije Braha: Mendojnë Se Jam E Gjitha Artificiale, Por…

Këngëtarja e njohur, Mihrije Braha ka folur për projektin e saj më të fundit muzikor, të titulluar “Kollaj”, por edhe detaje interesante nga jeta e saj profesionale dhe private.Pyetjes së publikut se kush është pjesa e trupit që i pëlqen më shumë, këngëtarja u përgjigj se janë dhëmbët, për shkak se i ka patur gjithmonë […]

Kjo është shtëpia super luksoze e Medës

Në kuadër të reportazhit “Shtëpitë e bukura të Kosovës”, janë vizituar shumë shtëpi të qytetarëve të ndryshëm të Kosovës, ndër ta edhe artist të skenës. Sot risjellim edhe njëherë shtëpinë e këngëtarit të mirënjohur Mehdin Përgjegjaj- Meda. Ai ka preferuar që shtëpia të jetë e fasaduar në ngjyrë të verdhë. Në kuadër të planit të […]