Shyhrete Behluli si çikë e re, edhe të bijave ju bën konkurrencë

Këngëtarja e njohur dhe shumë e suksesshme, Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë një prej artisteve më të kërkuara dhe më dashura në tregun e muzikës.Ajo krahas projekteve muzikore, është prezente edhe me koncertet dhe emisione të ndryshme, shkruan Indeksonline.Së fundi Shyhretja ishte e pranishme në emisionin “Soire” në Shqipëri nga ku edhe ka publikuar […]

Biznesmeni kosovar i bën dhuratë Ranger Rover vajzës për ditëlindjen e 18-të

Erëza Jusaj vajza e biznesmenit kosovar Shkelzen Jusaj ditë me parë e ka festuar ditëlindjen e 18-të.Babai i saj i cili është një afaristë i njohur për ditëlindje i ka blerë një super makinë, shkruan AlbanienshowMakina të cilën ia ka blerë Shkelzen Jusaj të bijës është Ranger Rover modeli më i fundit.Vlen të cekët që […]

Shikoni çka i ndodh në një mbrëmje nate Gjyste Vulajt në Zurich

Në një mbrëmje muzikore në Zvicer Goditet në fytyrë Gjyste Vulaj ja kush e goditi….Këngëtarja e njohur e pop-folk Gjyste Vulaj është nënë e dy fëmijëve. Ajo ka një vajzë dhe një djalë. Gjyste Vulaj njihet në mediat shqiptare dhe komentohet gjithmonë për bukurin dhe format e saj. Por Një ngjarje shokuese i ka ndodhur […]

Me këtë gjest Loredana habitë të gjithë, pranon lidhjen me rep-artistin e ri

Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare, Loredana Zefi, kohëve të fundit është përfolur se është në lidhje me rep-artistin gjerman, Zuna. Krejt kjo për shkak se dyshja ishin filmuar duke u përkdhelur në një udhëtim me aeroplan. Rreth videos në fjalë nuk kanë reaguar asnjëri nga artistët, por ajo çka nuk i ka ikur dot fansave […]

VAJZA E LUTFI HAZIRIT SHFAQET ME NJË VIDEO GJYSMË E ZHVESHUR NË INSTAGRAM

Vajza e kryetari të Gjilanit, Lutfi Haizi, Lotina është nja vajzë mjaft tërheqëse e cila ka marr një vëmendje të gjerë në media , kjo për shkak të fotove të saj mjaft provkative. Si shumë moshatare të saj edhe Lotina në Instagram sjell përditshmërinë e saj, por ku nuk mungojnë as pozat joshëse. Atraktive dhe […]

Abazi: Mbulesa nuk është e jona, na nuk jem Arab duhet të hecim kah Amerika

“Nëse kundërshtarët fetarë me trurin e tyre marrin vendime dhe guxim për të shkruar diçka që s’dinë me mbrojt, atëherë si shoqëri, duhet të shkojmë hapit të perëndimorëve.Respekt deri në qiell për hoxhën Halil Kastrati. Ai ndërton shtëpi me para të të tjerëve, e ne ndërtojmë shtëpi me para tonat.Hoxha i Shkupit që i kemi […]

Beli i hollë, të pasmet bombastike, kjo është Arta Elezaj

Arta Elezaj u bë e njohur, me rolin e saj te seriali vendor “O sa mirë” . Ajo tani është ndër femrat më seksi kosovare. Ajo gjatë gjithës kohës është nëpër udhëtime, ku nuk heziton ta shfaqë luksin që bën. Tani ajo është në Mauritius, ku po shpërndan fotografi të shumta. Beli i hollë, të […]

Mozzik-u, ka për të thënë diçka që nuk e prisnim për Elvana Gjatën

Elvana Gjata është bërë pjesë e garës në “Festivalin e Këngës” në RTSH, fituesi i së cilës shkon automatikisht në Eurovision. Këngëtarja e njohur po konkurron me këngën “Me tana”, e cila u publikua dje dhe përveç që u mirëprit nga adhuruesit e saj, ajo mori komplimente edhe nga kolegët e saj, shkruan Indeksonline. Ishte […]