Biznesmeni kosovar i bën dhuratë Ranger Rover vajzës për ditëlindjen e 18-të

Erëza Jusaj vajza e biznesmenit kosovar Shkelzen Jusaj ditë me parë e ka festuar ditëlindjen e 18-të.Babai i saj i cili është një afaristë i njohur për ditëlindje i ka blerë një super makinë, shkruan AlbanienshowMakina të cilën ia ka blerë Shkelzen Jusaj të bijës është Ranger Rover modeli më i fundit.Vlen të cekët që vajza nga Peja ishte në qendër të vëmendjes edhe gjatë verës, ku si maturante ishte një nga vajzat më të komentuara ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni si ia ben suprizen do befasoheni:

Na pëlqeni në facebook


ARTIKUJ TE NGJASHEM

Shyhrete Behluli si çikë e re, edhe të bijave ju bën konkurrencë

Këngëtarja e njohur dhe shumë e suksesshme, Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë një prej artisteve më të kërkuara dhe më dashura në tregun e muzikës.Ajo krahas projekteve muzikore, është prezente edhe me koncertet dhe emisione të ndryshme, shkruan Indeksonline.Së fundi Shyhretja ishte e pranishme në emisionin “Soire” në Shqipëri nga ku edhe ka publikuar […]

Shikoni çka i ndodh në një mbrëmje nate Gjyste Vulajt në Zurich

Në një mbrëmje muzikore në Zvicer Goditet në fytyrë Gjyste Vulaj ja kush e goditi….Këngëtarja e njohur e pop-folk Gjyste Vulaj është nënë e dy fëmijëve. Ajo ka një vajzë dhe një djalë. Gjyste Vulaj njihet në mediat shqiptare dhe komentohet gjithmonë për bukurin dhe format e saj. Por Një ngjarje shokuese i ka ndodhur […]

Me këtë gjest Loredana habitë të gjithë, pranon lidhjen me rep-artistin e ri

Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare, Loredana Zefi, kohëve të fundit është përfolur se është në lidhje me rep-artistin gjerman, Zuna. Krejt kjo për shkak se dyshja ishin filmuar duke u përkdhelur në një udhëtim me aeroplan. Rreth videos në fjalë nuk kanë reaguar asnjëri nga artistët, por ajo çka nuk i ka ikur dot fansave […]