Analisti kosovar: Krejt hajnat që i njoh janë bërë me VV-në dhe Albinin

Njohësi i rrethanave politike, Dardan Islami, vlerëson se Lëvizja Vetëvendosje i ka mbledhur në parti të gjithë njerëzit, siç i quan ai hajna që kanë qenë më parë pjesë e partive.“Krejt hajnat që i njoh qe 47 vjet, pasi që i kanë shkërdhyer krejt partitë, tash janë bërë me VV-në bajagi me Albinin! Allo, a mu më keni gjete a JA DHE VIDEO SHTYPE REKLAM DHE SHIKO VIDEON E ME POSHTME:

Na pëlqeni në facebook


ARTIKUJ TE NGJASHEM

Rama njëjtë si Trump-i, refuzon t’i nënshtrohet testit për coronavirus

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama tha se nuk bëhen teste Coronavirusi për qejf, siç e quan ai, nëse nuk ka shqetësime. Rama deklaroi sot se dhe ai vetë nuk do ta bëjë testin, pasi nuk ndjen ndonjë simptomë. ”Teste për qejf nuk bëhen, nëse ke shqetësim – po”. ”Është një grip i pazakonshëm, pasi nuk […]

Si ndjehet Kryeministri Kurti në shoqërimin e parë nga truprojat shtetërore?

Kryeministri i ri Albin Kurti ka folur për herë të parë për ndjenjën e të qenurit i mbrojtur nga truproja shtetërore.“Nuk e di për besë. Ky është më parë rregull sesa nevoja ime”, njofton Klan Kosova.Ai tha se po e gjen Kosovën në një gjendje aspak të mirë dhe për këtë i duhet të marrë […]