Për “thirrjen për rezistencë” Thaçi mund të dënohet me 5 vjet burgim

Interpretimi i ligjshmërisë së vendimeve të Qeverisë dhe thirrja që qytetarët të mos i zbatojnë vendimet e saj e kanë shtyrë Ministrinë e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike që të ushtrojë kallëzim penal kundër presidentit Hashim Thaçi..Shtype relamen per te pare vidjeon eksklzuive vetem per ju! “Qytetarët nuk janë të detyruar që t’i respektojnë […]

SHQIPËRIA GODITET NGA NJË TËRMET

Teksa të gjithë qytetarët shqiptarë tashmë ndodhen në shtëpi për shkak të koronavirusit, janë ndier disa lëkundje tërmeti në Tiranë. Sipas EMSC, tërmeti është regjistruar në magnitudën 3.1 të shkallës rihter dhe epiqendra ka qenë rreth 36 kilometra lart kryeqytetit, në afërsi të Burrelit..

Mihrije Braha i shan politikanët me nanë (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja jonë, Mihrije Braha, duket se është revoltuar me politikanët tanë. Ajo në InstaStory ka postuar një video ku shihet lagjja e xhiruar nga dritarja e banesës së saj, duke treguar kështu se është duke i respektuar udhëzimet dhe se po qëndron brenda.Shtype relamen dhe shiko videon ku ajo shane me nane

Në kohë karantine: Gruaja e bën llom burrin në Prizren

Në kohë karantine: Gruaja e bën llom burrin në Prizren..Shtype relamen per te pare videon eksklzuive vetem per ju! Policia e Kosovës njofton për dhunë familjare në Prizren. Raportohet se e dyshuara femër kosovare ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj viktimën mashkull kosovar. E dyshuara është larguar në drejtim të panjohur, kurse viktima ka pranuar […]

Edhe 12 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Sot (30.03.2020) në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar (69) mostra të marra nga rastet në terren dhe nga rastet e hospitalizuara në Klinikën Infektive. Nga mostrat e marra për testim në virusin SARS-CoV-2, (12) prej tyre kanë rezultuar pozitive. Me këto raste të reja numri i personave të prekur […]

Skandal në Kosovë, seks në oborr

Dy të rinj nga Peja janë raportuar në polici se po kryenin marrëdhënie seksuale në oborr. Policia reagon dhe e bastis makinën e dy të rinjve. Atyre u jepet vërejtje. Ndiqni pamjet ekskluzive të reagimit të policisë në këtë rast SHIKO VIDEON