Një grua hidhet nga kati i tretë i “Grand Store”, flet Policia

Një grua është hedhur nga kati i tretë i qendrës tregtare të Grand Stores, ku si rezultat ka pësuar lëndime të rënda trupore. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Flora Ahmeti nga Policia e Kosovës, ndërsa Express mëson nga burimet e veta se bëhet fjalë për objektin e qendrës tregtare ‘Grand Store’. Ahmeti tregon […]

Lajm i keq per ata qe kan snapchata

lajm i keq per ata qe kan snapchata te kan kujdes shume se ne kohen e fundit staffi i snapchatit osht duke i mbyll accontat e snapit kujdes te shtuar qa po dergoni ne snap se mundet me ju blloku

Arrestohen tre persona për plaçkitje në Prishtinë

Të premten rreth orës 02:08, janë arrestuar tre burra në “Rrugën B” në Prishtinë, pasi që dyshohet se të njëjtit në një dyqan kanë grabitur gjësende të ndryshme. Gjatë kontrollit në veturën e të dyshuarve është gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës së dyshuar narkotike. Me vendim të prokurorit, tre të dyshuarit janë dërguar […]

Gruaja nga Deçani i bën për spital dy burrat e familjes, ja çka ndodhi pastaj?

Policia e Kosovës ka prangosur një grua në Deçan pasi që e njëjta ka goditur fizikisht dy familjarë të saj, meshkuj. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:00, e dyshuara është dërguar një herë në spitalin rajonal të Pejës, për tretman pastaj me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë. “Është prangosur […]

Pyetje provokative në veturë , kjo është moderatorja e cila po ‘çmend’ fansat në emisionin e saj

Pyetje provokative në veturë , kjo është moderatorja e cila po ‘çmend’ fansat në emisionin e saj.Emisioni quhet ‘Glamour Zone’ dhe është shumë më ndryshe nga të tjerët, shkruan AlbanienshowNikoqirja e emisionit është prezantuesja sharmante Ester Bylyku, i gjithë emisioni zhvillohet në makinë të tipit limuzinë dhe duket që është më i veçantë se emisionet […]