Çfarë tmerri, nxënëset në Vushtrri e hedhin për tokë një vajzë dhe e godasin

Parku i qytetit në Vushtrri është shndërruar në një arenë lufte për disa nxënëse të shkollës profesionale. Në një video, shihet se si nxënëset e gjuajnë në tokë një vajzë dhe e godasin, transmeton Indeksonline. Ajo që tmerron më shumë është gjuha vulgare që nxënëset përdorin. Nuk janë të pakta përleshjet mes nxënësve që po […]

Me këtë gjest Loredana habitë të gjithë, pranon lidhjen me rep-artistin e ri

Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare, Loredana Zefi, kohëve të fundit është përfolur se është në lidhje me rep-artistin gjerman, Zuna. Krejt kjo për shkak se dyshja ishin filmuar duke u përkdhelur në një udhëtim me aeroplan. Rreth videos në fjalë nuk kanë reaguar asnjëri nga artistët, por ajo çka nuk i ka ikur dot fansave […]

Arjola tregon premtimin që i dha Ermal Mamaqit për një rol në film

Kasti i aktorëve të filmit “I Love Tropoja” ishin të ftuar mbrëmë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të treguar disa nga prapaskenat e filmit. Në mesin e tyre ishte edhe Arjola Demiri, ndërsa në këtë film kishte një nga rolet kryesore. Ajo ka treguar se është shumë e lumtur që […]

Cila nga këto vajza ju duket më tërheqëse, zgjidhja tregon shumë për ju

Tiparet e personalitetit nuk janë vazhdimisht të qëndrueshme, ato mund të ndryshojnë. Por pavarësisht kësaj, disa gjëra të vogla mund të zbulojnë se çfarë lloj personi jeni. Për shembull, ecja juaj mund të tregojë nivelin tuaj të prekshmërisë, ndërsa mënyra se si varni letrën higjienike mund të thotë shumë për besueshmërinë tuaj. Zgjedhjet tuaja gjithashtu […]

Në mes të tërmetit që tronditi Turqinë ky burrë bën diçka të tmerrshme

Një tërmet i rëndë me magnitude 6.8 goditi Turqinë, duke shkaktuar të paktën 39 viktima. Por teksa vëmendja ishte te tërmeti, një burrë bëri diçka të tmerrshme. Ai çau gomat e të paktën 160 makinave. Mediat kanë publikuar pamjet e autorit, kurse policia ka nisur hetimet. Banorët e zonës thonë se diçka e tillë është […]

Shqiptari që “thyen” ligjet e fizikës, drejton makinën me kafe mbi bagazh

Një shqiptar nga Kosova po tenton t’i “thyejë” ligjet e fizikës. Në një fotografi të publikuar në grupin “Marakli t’Kerreve”, shihet një person i cili teksa nget veturën e tij, mbi bagazh ka edhe disa kafe të vendosura, të cilat çuditërisht nuk bien në tokë, shkruan lajmi.net. Fotografia është komentuar mjaftë shumë për mënyrën se […]