Befason Qumili: Adelina Ismaili dhe Bleona Qereti nuk dinë të këndojnë (Video)

Aktori dhe humoristi i njohur për publikun si ‘Qumili’, ka befasuar me një deklaratë për Adelina Ismailin dhe Bleona Qeretin.Aktori Sevdai Radogoshi në emisionin #gjesi në T7, ndër tjerash ka folur edhe për bashkëpunëtorët e tij të vjetër, perfshirë këtu edhe këngëtaret Adelina Ismajli e Bleona Qerreti.Ai u shpreh se për dallim nga muzika, në […]

Nëse fiton Albini Kurti do të kthehem në Kosovë me 50 milionë euro

Shqiptari nga ShBA: Nëse fiton Albin Kurti do të ndihmojë ekonominë në Kosovë me 50 milionë euro Menaxheri i shumë ndërmarrjeve të njohura, i cili ndër të tjera ka punuar edhe në Bloomberg e NYFIX ka dalur hapur në mbështetje për Albin Kurtin duke deklaruar se nëse ky i fundit fiton dhe premton drejtësi e […]

Gjilani vetëvendosi, të gjithë e duan Albinin kryeministër

Gjilani vetëvendosi, të gjithë e duan Albinin kryeministër Lëvizja VETËVENDOSJE! ka mbajtur tubimin e madh në Palestrën e sporteve në Gjilan, e cila si asnjëherë më parë ka qenë e stërmbushur. Entuziazëm i pashoq, buzëqeshje në fytyrat e të gjithë të pranishmëve, të cilët njëzëri thirrën fort emrin e kryeministrit Albin Kurti.