Vildane Zeneli vjen e zjarrtë me fotot e fundit

otomodelja kosovare që jeton në Amerikë ka provokuar përsëri Bukuroshja ka postuar një foto me bikline derisa ka treguar shumë gjëra, sidomos të gjithë atyre meshkujve që ëndërrojnë një femër si Vildanja. Mos me studjoni. Sepse nuk do të diplomoni”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë. Nga prapavije shihet se bukuroshja është në një vend bregdetar.

Himarë/ Kapet peshkaqeni “Dem”, 2 metra i gjatë.

Një peshkaqen rreth 2 metra i gjatë, me një peshë 100 kg, është kapur nga peshkatarët ditën e djeshme në Himarë. Peshkaqeni “dem” është një nga speciet e rrezikshme që qarkullon në ujërat e kripura. Fotot e tij janë shpërndarë kudo në rrjetet sociale. Nuk është hera e parë që në ujërat e detit Jon […]

A e dini se si i ka mbetur nofka “Komandant gjarpri” presidentit Thaçi në luftë

Kohë më parë, në emisionin “OXYGEN” te Besim Dina, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i pat treguar publikut kosovar se si ia kanë vënë nofkën “Komandant gjarpri” gjatë kohës së luftës në Kosovë. “Unë kam kaluar kufirin shpesh Shqipëri – Kosovë, Kosovë – Maqedoni, përmes Presheve, përmes trekëndëshit Kosovë – Mali i Zi – Shqipëri, […]

Njihuni me nipin e Burdushit – Daja mashtrues, nipi namazli (Video)

Hysri Peçani i njohur si Burdushi për vite të tëra kishte mashtruar shumë qytetarë duke iu marrë edhe para dhe gjëra të tjera materiale. Burdushi, pikërisht për mashtrim dy ditë më parë u arrestua nga Policia e Kosovës, e ku më pas Gjykata Themelore vendosi që Burdushin ta mbajë në paraburgim për 30 ditë. Sponzor […]

Memli Krasniqi: Albin Kurti s’ka pasë guxim të jetë ushtar i UÇK-së

“Ai është flamur i krejt shqiptarëve. Gjenerata janë sakrifikuar dhe kanë luftuar për liri me atë flamur”, ka thënë Krasniqi, njofton Klan Kosova.“Albin Kurti nuk ka pasë guximin që të jetë ushtar i UCK-së. Të mundohet ta patentojë veten që e respekton atë flamur më shumë se PDK që është pasuese e UCK-së – këtë […]

Pamjet e rrahjes ndërmjet Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit

Janë publikuar pamjet e përleshjes fizike mes Dardan Molliqajt dhe përcjellësit të tij dhe Haki Abazit që kishte ndodhur kohë më parë pas një debati televiziv. Pamjet i ka publikuar portali Sinjali. Menjëherë pas kësaj ngjarje, Vetëvendosje dhe Haki Abazi e kishin raportuar si sulm të rëndë, duke kërkuar nga Policia e Kosovës që të […]